2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Janki
Dodane 17 kwietnia 2024

Работник склада/ Specjalista Magazynier - Firma Handlowa SMĘTEK

Lokalizacja

Janki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Описание

Должность: физический работник

Тип работы: постоянная

Место работы: F.H. SMĘTEK ul. Graniczna 22, 05-090 Janki

Требования:

• Организационные навыки, трудолюбие

• Лицензия на эксплуатацию автопогрузчика (будет преимуществом)

Обязанности:

• Приемка товара на склад

• Выпуск товара со склада

• Поддержание склада в порядке

Гарантируем:

- регулярный рабочий график с понедельника по пятницу с 8.00 до 16.00

- стационарная работа в доброжелательной атмосфере, достойные условия труда и вознаграждения

Opis

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rodzaj pracy: Stała

Miejsce pracy: F.H. SMĘTEK ul. Graniczna 22, 05-090 Janki

wymagania:

• Umiejętności organizacyjne, sumienność

• Uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem

obowiązki:

• Przyjęcia towarów na magazyn

• Wydawanie towarów z magazynu

• Dbanie o porządek w magazynie

oferujemy:

- stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

- stacjonarną pracę w przyjaznej atmosferze, godne warunki pracy i płacy

Lokalizacja

Janki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Janki
ID: 912144282