2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bielany Wrocławskie
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista/Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SPECJALISTA/MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zadania, które na Ciebie czekają

Obsługa posprzedażowa zgłoszeń od klientów.

Wprowadzanie zamówień do systemu.

Przygotowanie ofert handlowych.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00.

Pakiet wynagrodzenia: płaca podstawowa i stała premia.

Program medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistów za 1 zł.

Karty MultiSport oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

Rabat na zakup asortymentu sklepu na własny użytek.

Wdrożenie do pracy.

Rozwój zawodowy u lidera w branży sprzedaży drzwi i podłóg w Polsce.

Oczekiwania:

Doświadczenie w pracy biurowej i kontakcie z klientami.

Sumienność, skrupulatność.

Umiejętność pracy w zespole.

Gotowość do uczenia się nowych rzeczy.

Umiejętność obsługi MS Word i Excel.

Mile widziane:

Doświadczenie w pracy w branży wykończenia wnętrz.

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 909629350