2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Radzymin
Ewelina
Dodane 31 maja 2024

Specjalista Obsługi Klienta

Lokalizacja

Radzymin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zapraszamy do zespołu!

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Specjalista Obsługi Klienta

Zadania do wykonania to m.in:

  • wystawianie zleceń produkcyjnych

  • bieżąca obsługa klienta

  • sporządzanie zestawień i raportów

  • współpraca z działami produkcji, IT, rozliczeń oraz sprzedaży

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum wykształcenia średniego

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • dokładności, rzetelności, sumienności

  • energii i chęci do pracy

  • dobrej organizacji pracy

  • umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywności

  • wysokiej kultury osobistej oraz samodzielności

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • podstawowa wiedza w zakresie poligrafii lub informatyki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Umowę zlecenie, a po okresie próbnym – umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin + atrakcyjny system premiowy

- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.30

- Wynagrodzenie zawsze na czas

Prosimy wysłać CV lub krótki tekst z uzasadnieniem, dlaczego chciałbyś podjąć się tej pracy.

W zgłoszeniu proszę zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inforsys SA, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnego procesu kwalifikacyjnego do celów udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Inforsys SA.”

Lokalizacja

Radzymin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radzymin
ID: 908013050