2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Polkowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista obsługi klienta, bp MOP Polkowice. Umowa o pracę/zlecenie.

Wynagrodzenie

4 850 - 5 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Polkowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

bp jest jednym z najszybciej rozwijających się koncernów energetycznych świata, który posiada już ponad 565 stacji benzynowych w Polsce oraz ponad 18 tysięcy stacji na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem sieci, poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko SPRZEDAWCA:

  • bp MOP Polkowice przy S3. Możliwy dojazd drogami lokalnymi.

Jeśli lubisz ludzi, jesteś otwarty na nowe doświadczenia, chcesz nauczyć się dobrej organizacji pracy, rozwinąć kompetencje komunikacji, tworzyć super zespół i czuć, że Twoja praca ma sens lub po prostu szukasz trampoliny do przyszłej kariery - zapraszamy Cię do współpracy.

Co oferujemy:

  • Pracę na pełny lub 3/4 etatu na umowę o pracę

  • Pracę na umowę zlecenie na mniejszy wymiar etatu stawka: 27,72zł/h

  • umowę o pracę bez okresu próbnego, zawieraną na 33 miesiące

  • Pracę w systemie zmianowym: 6-14; 14-22; 22-6.

  • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisko pracy;

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż;

  • Obsługa kasy fiskalnej;

  • Przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe;

  • Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie;

  • Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji;

Nasze oczekiwania:

  • Nie masz doświadczenia? Żaden problem - wszystkiego Cię nauczymy!

  • Bądź otwarty na kontakt z drugim człowiekiem; #NakręcająNasRelacje

  • Bądź gotowy na pracę w energetycznym zespole;

  • Bądź zaangażowany w swoją pracę;

  • Szukamy Osób w różnym wieku; #ŁącząNasLudzie

  • Hołduj takim wartością jak bezpieczeństwo, szacunek, odwaga, doskonałość, jeden zespół; #BudujemyŚwiatNaJasnychZasadach

Aplikuj! Nasz Zespół Czeka Właśnie na Ciebie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 772641158