2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Mszana
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista Obsługi Klienta /Praca na sezon/ MOP bp Mszana

Wynagrodzenie

3 679 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mszana

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

bp jest jednym z najszybciej rozwijających się koncernów energetycznych świata, który posiada już ponad 565 stacji benzynowych w Polsce oraz ponad 18 tysięcy stacji na świecie. Poszukujemy uczniów, studentów do pracy na sezon wakacyjny od maja do września.

Zapraszamy do współpracy osoby do 26-go roku życia, posiadające status: uczeń- osoby pełnoletnie/student.

Lokalizacja: ulica ks. Franciszka, ks. Styry 21, 44-325 Mszana ( znajdziesz nas przy A1 około 13 km od Jastrzębie - Zdrój)

Oferujemy:

  • Dogodna forma zatrudnienia;

  • Wynagrodzenie dla 3/4 etatu ( około 126 godzin w miesiącu) 3679 zł na rękę;

  • Do uzgodnienia ilość godzin pracy;

  • System zmianowy; 8h (6-14. 14-22, 22-6)

  • Szkolenie wdrożeniowe;

  • Gwarantowana terminowa wypłata wynagrodzenia;

  • Przyjazna atmosfera w energicznym zespole;

  • U nas zdobędziesz doświadczenie i rozwiniesz swoje mocne strony;

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż;

  • Obsługa kasy fiskalnej;

  • Przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe;

  • Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie;

  • Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji;

Nasze wymagania:

  • Bądź otwarty na kontakt z drugim człowiekiem;

  • Bądź mobilny, aby bez przeszkód dojechać do pracy;

  • Bądź gotowy na poznanie czegoś nowego;

  • Zaangażuj się w swoją pracę;

  • Doceniaj takie wartości, jak bezpieczeństwo, szacunek, odwaga, doskonałość, jeden zespół;

Aplikuj! Nasz Zespół Czeka Właśnie na Ciebie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mszana,

Śląskie

Śląskie, Mszana
ID: 910255567