2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Kujawsko-pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Aleksandrów Kujawski
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista Obsługi Klienta Stacji Paliw bp MOP Otłoczyn, umowa zlece.

Wynagrodzenie

29,20 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

bp jest jednym z najszybciej rozwijających się koncernów energetycznych świata, który posiada już ponad 565 stacji benzynowych w Polsce oraz ponad 18 tysięcy stacji na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem sieci, poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko SPECJALISTA OBSŁUGI KLIENTA

Stacja Paliw bp MOP Otłoczyn, MOP Otłoczyn Zachód 2, Autostrada Bursztynowa, 87-700 Aleksandrów Kujawski

Jeśli lubisz ludzi, jesteś otwarty na nowe doświadczenia, chcesz nauczyć się dobrej organizacji pracy, rozwinąć kompetencje komunikacji, tworzyć super zespół i czuć, że Twoja praca ma sens lub po prostu szukasz trampoliny do przyszłej kariery - zapraszamy Cię do współpracy.

Co oferujemy:

  • Umowę zlecenie dla Ucznia/Studenta do 26 lat

  • Pracę w systemie trzech zmian po 8h (6-14, 14-22, 22-6)

  • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisko pracy

  • Bezpłatne badania Medycyny Pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjazna obsługa naszych Klientów

  • Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie

  • Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji

Nasze oczekiwania:

  • Nie masz doświadczenia? Żaden problem - wszystkiego Cię nauczymy!

  • Bądź otwarty na kontakt z drugim człowiekiem; #NakręcająNasRelacje

  • Bądź gotowy na pracę w energetycznym zespole;

  • Bądź zaangażowany w swoją pracę;

  • Szukamy Osób w różnym wieku; #ŁącząNasLudzie

  • Hołduj takim wartością jak bezpieczeństwo, szacunek, odwaga, doskonałość, jeden zespół; #BudujemyŚwiatNaJasnychZasadach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Aleksandrów Kujawski
ID: 905263177