2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Dębniki
Grafton Recruitment
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista obsługi klienta z j. niemieckim

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Dla naszego klienta, który jest liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań inżynieryjnych, poszukujemy Specjalisty ds. klientów z językiem niemieckim.

Obowiązki:

  • Zapewnienie wsparcia dla zespołu sprzedaży

  • Przeprowadzanie precyzyjnych kalkulacji cenowych

  • Nadzorowanie procesu obsługi reklamacji, od wstępnego zgłoszenia do końcowej komunikacji z klientem

  • Aktualizowanie niezbędnych danych i cen

  • Zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klientów

  • Inicjowanie działań marketingowych mających na celu zwiększenie sprzedaży i aktywne budowanie relacji z klientami

  • Kompleksowe zarządzanie zamówieniami i ofertami

  • Obsługa klientów na skalę międzynarodową

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego, oba na poziomie B2/C1

  • Zdolność do inspirowania klientów

  • Myślenie zorientowane na klienta, niezawodność, determinacja, pracowitość, elastyczność i duch pracy zespołowej należą do kluczowych kompetencji.

  • Naturalna umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami

  • Wysoki poziom motywacji

  • Umiejętność organizacji i szybkie przyswajanie nowych pojęć

  • Pewność w korzystaniu ze standardowych aplikacji MS Office i systemów ERP

Korzyści:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju i szkoleń

  • Pełna wyzwań, odpowiedzialna i zróżnicowana praca

  • Proste struktury organizacyjne, szybkie podejmowanie decyzji i bliski kontakt z najnowszymi technologiami

  • Gruntowne przygotowanie do pracy i wsparcie doświadczonych zespołów w Niemczech i Krakowie

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 908992119