2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubelskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Końskowola
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista obsługi sklepu internetowego język Niemiecki i Angielski

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Końskowola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków

  • wystawianie aukcji w języku Angielskim oraz Niemieckim

  • kontakt z partnerami sprzedażowymi, planowanie zamówień

  • kontakt mailowy z klientem

  • pilnowanie terminowej obsługi zamówień złożonych w sklepie internetowym, a także w innych kanałach online

Wymagane

  • wykształcenie wyższe

  • Język Niemiecki oraz Angielski na dobrym poziomie

  • kontaktowość

  • umiejętność pracy zespołowej

  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków

Zapewniamy

  • umowę o pracę

  • system pracy od poniedziałku do piątku

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość sytemu BaseLinker, Subiekt Nexo

  • doświadczenie w sprzedaży na ebay, amazon itd.

Lokalizacja

Końskowola,

Lubelskie

Lubelskie, Końskowola
ID: 832914414