2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Łódzkie
  5. Inżynieria - Łódź
  6. Inżynieria - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista - Projektant instalacji sanitarnych / ŚCHE [Łódź]

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ArCADiasoft poszukuje osoby do Działu Rozwoju Oprogramowania i Wsparcia Technicznego.

Firma ArCADiasoft działa na rynku od 1997 roku i jest największym producentem oprogramowania dla budownictwa w Polsce. Firma tworzy oprogramowanie CAD/CAE dla Architektów, Inżynierów i Instalatorów. Zatrudnia w centrali w Łodzi ponad 50 osób. Firma posiada w swoim dorobku ponad 100 autorskich aplikacji, tworzonych w różnych technologiach. Swoje programy sprzedaje w Polsce jak i na świecie. Od wielu lat jest złotym partnerem firmy Microsoft.

Zadania:

  • Wsparcie techniczne do programu ArCADia-TERMOCAD

  • Tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji i dokumentacji

Wymagania:

  • Znajomość programu ArCADia-TERMOCAD

  • Znajomość zagadnień certyfikacji i audytów energetycznych budynków

  • Studia inżynierskie na kierunku Inżynieria Środowiska na wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska lub pokrewnym

  • Samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów z sektora CAD/CAE i innych

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Doskonałą atmosferę pracy

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ArCADiasoft Chudzik sp. j. z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 85/87, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 914722380