2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Dankowice
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista projektowania CAD/CAM rozkroju kamienia

Wynagrodzenie

8 500 - 11 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dankowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

HODER S.C. to lider na polskim rynku w zakresie produkcji, dystrybucji i montażu elementów wykonywanych z najwyższej jakości kamieni naturalnych tj. blaty kuchenne, kominki, schody. Posiadamy najwyższą jakość obróbki, innowacyjne myślenie oraz partnerskie podejście.

Poszukujemy osoby dobrze znającej i obsługującej programy cad.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie rysunków w autocad 2d

  • kontrola jakości materiałów

  • tworzenie dokumentacji technicznej na produkcję

  • kontakt telefoniczny z Klientam

Wymagania

  • znajomość programów cad i rysunków technicznych

  • sumienność i dokładność

  • dobra organizacja czasu pracy

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie średnie lub wyższe

Oferujemy

  • Program wdrożenia oraz szkolenia oraz rozwój kwalifikacji, dzięki czemu będziesz mógł ciągle się doskonalić w wykonywaniu swoich zadań

  • Wsparcie doświadczonych pracowników

  • Pracę przy wyjątkowych projektach – każdy kamień u nas jest przekształcany w dzieło sztuki

  • Połączenie Tradycji z Nowoczesnością – szanujemy wielopokoleniową tradycję, jednocześnie wykorzystując najnowocześniejsze techniki

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat – celem jest długoterminowa współpraca

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do realizacji założonych celów,

  • pakiet ubezpieczenia na życie,

  • Pakiet ubezpieczenia na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Lokalizacja

Dankowice,

Śląskie

Śląskie, Dankowice
ID: 889981629