2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kozienice
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista RT - z doświadczeniem lub bez

Lokalizacja

Kozienice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Altrad Babcock Europe S.A. z siedzibą w Rybniku to część międzynarodowej grupy Altrad Babcock. Firma działa na polskim rynku ponad 30 lat oferując wysokiej jakości usługi serwisowe dla turbin, kotłów, AKPiA oraz urządzeń pomocniczych bloków energetycznych. W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista RT

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie badań nieniszczących, a w szczególności za:

  • wykonywanie badań radiograficznych wraz z oceną radiogramów

  • wykonywanie innych pomiarów w ramach posiadanych uprawnień

  • opracowywanie wyników z przeprowadzonych badań oraz sprawozdań wraz z oceną stanów technicznych urządzeń pod nadzorem Głównego specjalisty i/lub Kierownika

  • podejmowanie decyzji dotyczących prawidłowej realizacji zadań badawczych (na podstawie obowiązujących przepisów i dokumentów wewnętrznych spółki)

  • reprezentowanie spółki z upoważnienia kierownika działu wobec inspektorów nadzoru klienta

  • śledzenie literatury i publikacji naukowych w zakresie badań nieniszczących

  • ciągłe doskonalenie swoich umiejętności zawodowych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie bądź zawodowe,

  • certyfikat kompetencji w zakresie wykonywania badań radiograficznych RT1 lub RT2, dla osób bez certyfikacji możliwość przyuczenia do zawodu oraz sfinansowanie szkolenia w krótkim czasie

  • dyspozycyjność – praca o charakterze delegacyjnym

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • uprawnienia Inspektora Ochrony Radiologicznej IOR,

  • uprawnienia ADR gr. 7

  • doświadczenie w pracy z aparatami gammagraficznymi oraz lampą RT

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • przeszkolenie na stanowisko dla osób bez doświadczenia i kwalifikacji,

  • konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do aktualnych poziomów rynkowych,

  • budowanie stawki wynagrodzenia w oparciu o posiadane umiejętności, doświadczenie zawodowe, dodatkowe kwalifikacje (np. certyfikowana znajomość języka obcego) w tym system różnych dodatków,

  • jasny i przejrzysty system motywacyjny pracowników: premie uznaniowe, specjalne, dodatki wyjazdowe, itp.,

  • pakiet świadczeń pozapłacowych (pełne świadczenia socjalne, ubezpieczenie na życie, nagrody jubileuszowe, programy 55+ oraz rekomendacji),

  • praca w stałych i stabilnych zespołach kadrowych,

  • jasny i zdefiniowany sposób rozwoju zawodowego i awansu (szkoła monterów, program rozwoju kadry),

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji na kontraktach remontowych jak i EPC.

Ponadto informujemy, że:

administratorem Twoich danych osobowych jest Altrad Babcock Europe S.A. z siedzibą w Rybniku (44-207), ul. Golejowska 73 B, KRS: 635 - pokaż numer telefonu - 4; REGON: 271 - pokaż numer telefonu - ; NIP: 642 - pokaż numer telefonu - 8,

we wszelkich sprawa związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z naszym Pełnomocnikiem Ochrony Danych Osobowych,

przetwarzamy Twoje dane osobowe,, zawarte w art. 22(1)§1 oraz §3 kodeksu pracy oraz inne dane wskazane przez Ciebie, związane z procesem rekrutacji, przekazane za Twoją zgodę,

Twoje dane przetwarzamy tylko i wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na w/w stanowisko chyba że wyraziłeś w formularzu aplikacyjnym dodatkową zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach na podobne stanowisko,

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane do naszych dostawców usług IT oraz usług kadrowo-płacowych, podmiotom z grupy Altrad, serwisów informatycznych wykorzystywanych w procesach rekrutacji,

z uwagi na to, że jesteśmy częścią grupy kapitałowej Altrad, korzystamy z usług innych dostawców, np. w zakresie serwisu IT, publikacji ogłoszeń o pracę, Twoje dane osobowe są i mogą być przekazywane poza teren Unii Europejskiej. Zapewniamy, że w takim przypadku przekazywanie danych odbywać się będzie w oparciu o stosowne umowy pomiędzy nami a tym podmiotem, zawierające standardowe klauzule ochrony danych przyjęte przez Komisję Europejską. Ponadto Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane do państwa trzeciego przez procesora – tj. serwis informatyczny wykorzystywany dla celów związanych z procesem rekrutacji, po zapewnieniu zabezpieczeń danych osobowych opisanych w RODO, a w szczególności po spełnieniu jednego z następujących warunków: przetwarzania będzie realizowane przez dalszy podmiot przetwarzający w państwie trzecim, w stosunku do którego została wydana decyzja stwierdzająca odpowiedni stopień ochrony, o którym mowa w art. 45 RODO, przez dalszy podmiot przetwarzający w ramach wiążących reguł korporacyjnych, o których mowa w art. 4 pkt 20 oraz art. 47 RODO lub przetwarzanie będzie realizowane przez dalszy podmiot przetwarzający na podstawie Standardowych Klauzul Umownych.

podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest obowiązek prawny, podjęcie działań przed zawarciem umowy , nasz uzasadniony interes (obrona roszczeń), oraz Twoja zgoda w zakresie wykraczającym poza katalog z art. 22(1)§1 oraz §3 kodeksu pracy,

w oparciu o Twoją zgodę przetwarzamy następujące Twoje dane osobowe: nr telefonu, adresu e-mail oraz zamieszczonego w cv zdjęcia (wizerunku) oraz wysokości oczekiwanego wynagrodzenia oraz inne dane wykraczające poza katalog art. 22(1)§1 i §3 kodeksu pracy,

Twoje dane przechowywane są w zależności od długości trwania rekrutacji na w/w stanowisko, ale nie później niż w terminie 60 dni po zakończeniu rekrutacji i/lub w przypadku Twojej zgody na udział w innych rekrutacjach, nie dłużej niż 1 rok od zakończenia rekrutacji na w/w stanowisko,

podanie części danych związanych z udziałem w rekrutacji na w/w stanowisko jest Twoim obowiązkiem prawnym, brak podania Twoich danych uniemożliwia przeprowadzenie Twojego udziału w rekrutacji. Z kolei dane, które przetwarzamy w oparciu o Twoją zgodę - ich podanie jest dobrowolne, ale uniemożliwi nam kontakt z Tobą w przypadku naszego zainteresowania Twoją kandydaturą,

podanie przez Ciebie danych nie jest warunkiem zawarcia żadnej umowy,

jako administrator Twoich danych zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec nas sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. Możesz również cofnąć Twoją zgodę na przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Jeżeli chcesz skorzystać z któregokolwiek z tych uprawnień, skontaktuj się Pełnomocnikiem Ochrony Danych Osobowych,

informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych,

nie podejmujemy decyzji, które opierają się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kozienice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kozienice
ID: 910807560