2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. administracji sprzedaży

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy Eko-Logistyka Lublin Sp. z o.o., poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista/ Specjalistka ds. administracji sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa w zakresie administracji sprzedaży

  • Zapewnienie prawidłowości prowadzenia wymaganych rejestrów i raportów

  • Wprowadzanie, uzupełnianie i archiwizowanie dokumentów w BDO

  • Przyjmowanie i potwierdzanie zleceń

  • Współpraca z działami i komórkami Firmy w zakresie systemu BDO (logistyka, dział handlowy)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość obsługi biurowej, w tym programów MS Office

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i duża samodzielność

  • Dobra organizacja pracy, dyscyplina, umiejętność pracy w zespole

  • Staranność i dokładność w wykonywaniu obowiązków administracyjnych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie

  • Wynagrodzenie podstawowe+ premia

  • Pracę w dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

  • Laptop, komórka

  • Dobre warunki pracy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912695885