2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Stary Wiśnicz
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. content marketingu i PR

Lokalizacja

Stary Wiśnicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie strategii mediów społecznościowych w celu zwiększenia zaangażowania i świadomości marki.

  • Tworzenie regularnych postów, treści wideo i grafik do publikowania na platformach społecznościowych.

  • Analiza danych i monitorowanie efektywności kampanii mediów społecznościowych za pomocą narzędzi analitycznych.

  • Opracowanie nieskomplikowanych grafik spójnych z identyfikacją wizualną wszystkich marek przy użyciu narzędzi takich jak np. Canva, GIMP, Adobe Express

  • Tworzenie różnorodnych treści, takich jak artykuły, reklamy prasowe, banery online, e-booki, scenariusze animacji i filmów.

  • Opracowywanie Media Planów - strategii marketingu treści opartej na badaniach rynkowych i analizie konkurencji.

  • Optymalizacja treści na WWW pod kątem SEO w celu zwiększenia widoczności w wyszukiwarkach internetowych.

  • Analiza danych i monitorowanie wyników, aby dostosować strategię marketingu treści i zwiększyć jej skuteczność.

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy lub marki poprzez różne kanały komunikacji.

  • Tworzenie strategii komunikacyjnych w celu dotarcia do docelowej grupy odbiorców i budowania relacji z mediami.

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii komunikacyjnych w celu efektywnego przekazywania informacji wewnętrznej i zewnętrznej.

  • Zarządzanie wewnętrznymi komunikatami i informacjami dla pracowników.

  • Budowanie relacji z interesariuszami zewnętrznymi, takimi jak media, klienci, dostawcy itp.

  • Koordynacja działań komunikacyjnych z innymi działami firmy w celu zapewnienia spójności przekazu.

Nasze wymagania:

  • Doskonała komunikacja: Umiejętność klarownego i skutecznego przekazywania informacji zarówno w piśmie (tzw. lekkie pióro), jak i werbalnie.

  • Kreatywność: Zdolność generowania oryginalnych pomysłów na treści.

  • Analityczne myślenie: Umiejętność analizowania danych, monitorowania efektywności działań oraz wyciągania wniosków z wyników .

  • Zrozumienie mediów społecznościowych: Znajomość różnych platform mediów społecznościowych, ich mechanizmów działania oraz trendów w marketingu społecznościowym.

  • Organizacja i zarządzanie czasem: Umiejętność efektywnego planowania, priorytetyzowania zadań.

  • Zdolność do pracy zespołowej: Umiejętność współpracy z różnymi osobami i działami w firmie oraz budowania pozytywnych relacji z klientami, partnerami biznesowymi i mediami.

  • Elastyczność i dostosowywanie się do zmian: Posiadanie zdolności do szybkiego przystosowania się do nowych trendów, technologii i sytuacji rynkowych.

  • Pasja i zaangażowanie: Chęć ciągłego rozwoju, nauki i doskonalenia swoich umiejętności w dziedzinie PR, komunikacji, mediów społecznościowych lub marketingu treści jest kluczowa.

  • Doświadczenie min. roczne.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku

  • Długoterminową współpracę

  • Dofinansowanie prywatnej opieki zdrowotnej

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

  • Elastyczny czas pracy (6-14, 7-15, 8-16)

  • Brak dress-code’u

  • Pracę stacjonarną w Wiśniczu k/Bochni

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Aplikuj już teraz! CV prześlij na adres: praca[at]igloo.pl

Lokalizacja

Stary Wiśnicz,

Małopolskie

Małopolskie, Stary Wiśnicz
ID: 910777721