2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator sieci
  5. Administrator sieci - Kujawsko-pomorskie
  6. Administrator sieci - Kominy
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista/Specjalistka ds. Infrastruktury Sieciowej

Lokalizacja

Kominy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Arago Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Kominy przy ul. Jastrzębiej 24, 87-300 Brodnica, w związku dynamicznym rozwojem firmy poszukuje energicznej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko: Specjalista/Specjalistka ds. Infrastruktury Sieciowej.

Obowiązki:

  • Projektowanie, konfigurowanie oraz zarządzanie sieciami lokalnymi i rozległymi.

  • Zarządzanie infrastrukturą w chmurze Azure oraz usługami Office 365.

  • Konfiguracja i utrzymanie urządzeń sieciowych, w tym urządzeń firm Fortigate, MikroTik, w tym VPN, oraz montaż urządzeń monitorujących.

  • Monitorowanie wydajności sieci oraz identyfikacja i rozwiązywanie problemów związanych z siecią.

  • Wdrażanie i utrzymanie procedur związanych z bezpieczeństwem sieciowym.

  • Wspieranie użytkowników w rozwiązywaniu problemów związanych z siecią oraz świadczenie wsparcia technicznego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą sieciową, preferowane min. 3 lata.

  • Znajomość Microsoft Azure oraz Office 365.

  • Znajomość technologii Fortinet, MikroTik, SSL VPN oraz umiejętność konfiguracji.

  • Znajomość protokołów sieciowych oraz routingu.

  • Doświadczenie w automatycznym monitorowaniu i diagnozowaniu wydajności sieci.

  • Znajomość zasad bezpieczeństwa sieciowego oraz praktyk związanych z audytem i zabezpieczeniami.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

Mile widziane

  • Mile widziane: znajomość ITIL w wersji 4. Mile widziane: doświadczenie z platformą AWS Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, telekomunikacji lub pokrewnych.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • pracę w przyjaznej atmosferze - tworzymy zespół nastawiony na długofalowe relacje,

  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Arago Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Kominy.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres mailowy wskazany na stronie internetowej Arago Sp. z o.o. Ma Pan/Pani także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie zostaną przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kominy,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Kominy
ID: 913914093