2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Kujawsko-pomorskie
  6. Kadry i płace - Bydgoszcz
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista/Specjalistka ds. kadr i płac

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do biura rachunkowego w Bydgoszczy poszukujemy Specjalisty/Specjalistki ds. kadr i płac.

Wymagania:

  • min. dwuletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac,

  • znajomość przepisów prawa pracy oraz przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych,

  • znajomość programu Płatnik,

  • mile widziana znajomość programu Comarch,

  • mile widziane umiejętności rozliczania diet wirtualnych w transporcie międzynarodowym.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-płacowej klientów,

  • wprowadzanie danych kadrowo-płacowych do systemu,

  • sporządzanie umów o pracę, aneksów, wypowiedzeń i świadectw pracy,

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełen etat,

  • dostęp do szkoleń,

  • elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV poprzez formularz OLX.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 915391840