2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Podkarpackie
  6. Kadry i płace - Jarosław
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista/Specjalistka ds. kadr i płac

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa i samodzielna obsługa płacowa pracowników, zleceniobiorców;

  • Sporządzanie list płac dla pracowników zatrudnionych w oparciu o umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, naliczanie wynagrodzeń, zasiłków w systemie kadrowo-płacowym Comarch ERP Optima,

  • Przygotowywanie przelewów wynagrodzeń pracowników, PPK,

  • Obsługa programu Comarch ERP Optima, płatnik,

  • Prowadzenie akt osobowych. Sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy,

  • Nadzór nad kompletnością i poprawnością dokumentów kadrowych,

  • Sporządzanie dokumentacji związanej z zawarciem i ustaniem umów cywilno-prawnych,

  • Sporządzanie dokumentów do ZUS, GUS, US, komorników, itp.,

  • Monitorowanie ważności badań lekarskich oraz szkoleń bhp,

    Nasze wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie zawodowe w samodzielnym naliczaniu płac pracowników,

    • Praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

    • Dobra obsługa programów Comarch Optima oraz Płatnik,

    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel,

    • Umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina,

    • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

    • Rzetelność, odpowiedzialność i systematyczność

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

    • atrakcyjne wynagrodzenie,

    • miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy do dokumentu dołączyć klauzulę:

W okresie od 15.03.2024 do 02.04.2024 kontakt wyłącznie za pomocą portalu olx. Po wskazanym terminie możliwy również kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 903766059