2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Bydgoszcz
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. księgowości

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z poszerzaniem zespołu biura księgowego poszukujemy komunikatywnej i zorganizowanej osoby na stanowisko Samodzielnego Księgowego. Oczekujemy przede wszystkim umiejętności prowadzenia KH i PKPIR, rozeznania w tematach księgowych, zaangażowania w wykonywaną pracę, skrupulatności. Znajomość sposobów przetwarzania dokumentów będzie dodatkowym plusem, podobnie jak doświadczenie w pracy z klientem.

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta w zakresie prowadzenie KPiR i ksiąg handlowych (możliwość doszkolenia)

  • sporządzanie deklaracji PIT, CIT, VAT

  • stałe samodoskonalenie się z aktualnych przepisów podatkowych

  • wprowadzanie i weryfikacja dokumentów księgowych

  • kontakt z klientami

Wymagania:

  • uśmiech i entuzjazm

  • praktyczna znajomość podstaw ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość obsługi komputera

  • dokładność, systematyczność, komunikatywność

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze, w nowoczesnym biurze, zlokalizowanym na Starym Rynku w Bydgoszczy (godziny pracy biura 8.00-16.00)

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i wkładu w rozwój firmy

  • Multisport i ubezpieczenie grupowe

  • pozytywną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole, otwartą komunikację w ciekawej firmie

Prosimy o przesłanie CV przez portal OLX z załączonym CV ze zgodą na przetwarzanie danych przez Eksięgowy Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 850759950