2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zielona Góra
Dodane 02 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. legalizacji pobytu cudzoziemców

Wynagrodzenie

5 300 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Agencja Pracy.

  • Osoba musi mieć doświadczenie w sprawie legalizacji / zatrudnieniu obcokrajowców (min. 1 rok)

  • Wymagana wiedza języków: Polski , Ukraiński albo Rosyjski.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Znajomość programu HRappka

Obowiązki:

  • Wyrobienie oświadczeń / zezwoleń do pracy

  • Składanie wniosków do Kart Pobytu

  • Składanie umów zlecenia / o prace

  • Składanie wniosków dla wyrobienia Opinii Starosty itd.

  • Monitorowanie i śledzenie postępów w procedurach legalizacyjnych

  • Znajomość przepisów i procedur związanych z migracją i legalizacją pobytu.

Warunki:

  • Praca od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku.

  • Wynagrodzenie od 4000 do 4800 zł/netto do ręki.

  • Pierwsze dwa miesiąca umowa na czas próbny, dalej umowa na czas określony.

  • Niezbędny sprzęt do wykonywania pracy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 914639884