2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Wilanów
Dodane 21 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu eCommerce

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Praca zdalna

Firma Nowe Kolory wprowadza polskie firmy e-commerce na zagraniczne marketplace.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kreatywnej osoby z nieszablonowymi pomysłami na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. marketingu eCommerce.

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży online

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • wykonywanie różnych zadań z zakresu działu marketingu

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość platform sprzedażowych,

  • minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie w sprzedaży e-commerce na marketplace,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel),

  • znajomość narzędzi i metod zarządzania e-commerce,

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii Ads,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • zaangażowanie w powierzone projekty oraz umiejętność pracy w zespole,

To oferujemy

  • Umowę o pracę bądź inną formę współpracy,

  • Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system prowizyjny,

  • Karta Multisport i Multilife;

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy;

  • Wsparcie zespołu w osiąganiu celów oraz przyjazną atmosferę pracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 916743355