2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Sosnowiec
Dodane 03 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu eCommerce

Wynagrodzenie

6 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TG GROUP sp. z o.o. - jesteśmy właścicielem marek AGREKOM, TORPEDA i PLASTGUM. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą agregatów tynkarskich, malarskich, bielarek, pianownic i kompresorów. Nasze agregaty znalazły odbiorców na całym świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kreatywnej osoby z nieszablonowymi pomysłami na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. marketingu eCommerce.

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie artykułów lub usług do sprzedaży internetowej

  • administracja i nadzorowanie sprzedaży w sklepie internetowym

  • opracowywanie opisów produktów do sklepu internetowego

  • wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży online

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • dbałość o pozytywny wizerunek naszych marek

  • pozyskiwanie nowych klientów internetowych poprzez prowadzone działania marketingowe

  • zarządzanie markami produktów

  • zarządzanie profilami firmy w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube)

  • wykonywanie różnych zadań z zakresu działu marketingu

  • umieszczanie ogłoszeń w serwisach aukcyjnych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)

  • doświadczenie w tworzeniu aukcji internetowych

  • umiejętność tworzenia tekstów zawierających słowa kluczowe, tzw. lekkie pióro

  • samodzielność i kreatywność w wykonywaniu zadań

  • entuzjazm i zaangażowanie

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • komunikatywność

  • mile widziane doświadczenie z zakresu obsługi sklepu internetowego oraz sprzedaży poprzez serwisy aukcyjne

  • mile widziana znajomość programów graficznych, np. Photoshop, Gimp

  • mile widziana znajomość obsługi Google Ads, Allegro Ads

To oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy

  • praca w godzinach 8:00-16:00

  • klimatyzowane biuro

  • praca w młodym energicznym zespole

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 900563382