2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Rzekuń
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu - Rzekuń

Lokalizacja

Rzekuń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AGROMASZ Sp. z o.o. z siedzibą w Rzekuniu, poszukuje osoby do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu.

Zakres obowiązków

- efektywne działania w obszarze marketingu, wspierające główne obszary działalności firmy: sprzedaż maszyn i części rolniczych, sprzedaż materiałów budowlanych, deweloperstwo

- kreowanie akcji marketingowych i promocyjnych dla różnych grup klientów

- prowadzenie mediów społecznościowych marki (Facebook, LinkedIn, Instagram, YouTube) – tworzenie kalendarza i zawartości, rozwój społeczności marki

- planowanie i tworzenie efektywnej komunikacji w kanałach digital wspierającej realizację celów sprzedażowych (w tym content marketing, video, social media)

- monitoring skuteczności działań oraz rekomendacje rozwiązań zwiększających ich efektywność

- przygotowywanie analiz i raportów z przeprowadzanych działań

- udział w tworzeniu budżetu marketingowego oraz nadzór nad jego realizacją

- dbałość o zgodność wypracowywanych treści i materiałów

Nasze wymagania

- doświadczenie w marketingu (znajomość branży rolniczej i/lub budowlanej)

- znajomość obszaru digital marketingu

- wiedza na temat komunikacji w mediach społecznościowych, e-marketingu oraz materiałów komunikacyjnych

- umiejętność współpracy z osobami z innych działów w organizacji, w szczególności z działami sprzedaży

- planowanie i realizacja powierzonych zadań i celów

- umiejętność komunikacji adekwatnej do odbiorcy treści

- aktywność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu

- wysoki poziom kultury osobistej,

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- umowa o pracę w stabilnej firmie,

- możliwość rozwoju, szkolenia,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- niezbędne narzędzia pracy,

- zniżki na produkty oferowane przez firmę,

- pakiet świadczeń socjalnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rzekuń,

Mazowieckie

Mazowieckie, Rzekuń
ID: 911255259