2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wilanów
Hilti Polska sp. z o.o.
Dodane 03 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta HILTI

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług (połączenia przychodzące, emaile, chat, whatsapp);

  • Aktywna dosprzedaż osprzętu do elektronarzędzi;

  • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z klientami;

  • Zapewnienie wysokiej jakości współpracy z klientem poprzez utrzymywanie stałego kontaktu i wsparcie klienta;

  • Dbałość o wysoki standard obsługi i wzmacnianie pozytywnego wizerunku naszej marki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z klientem;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;

  • Chęć do rozwoju, otwartość na uczenie się i zdobywanie nowych doświadczeń;

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży;

  • Dobra znajomość angielskiego będzie dodatkowym atute

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00, weekendy i święta wolne.

Dodatkowo mamy karty Multisport, prywatną opiekę medyczną, platformę do nauki języka angielskiego, supernowoczesne biuro oraz oczywiście pyszną kawusię ;-)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 899449558