2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Wola
Dodane 08 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi pacjenta kliniki

Wynagrodzenie

6 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O nas

W MUSE Clinic stawimy sobie za cel pomóc naszym pacjentom odnaleźć swoje naturalne piękno i pewność siebie dzięki indywidualnemu podejściu do każdego przypadku, najwyższemu serwisu obsługi i korzystaniu z innowacyjnych i bezpiecznych metod i technologii w dziedzinie medycyny estetycznej.

Szukamy do naszego zespołu energicznych, ambitnych osób, które lubią uczyć się nowemu, dbać o klientach i mają wysoką kulturę osobistą.

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie pacjentom podstawowych informacji na temat funkcjonowania kliniki i świadczonych w niej usług, aktywna sprzedaż oferowanych usług;

  • obsługa rejestracji klientów w klinice, przyjmowanie płatności, praca z kasą fiskalną, terminalem,

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy, porządkowanie, segregowanie i archiwizowanie dokumentacji;

  • obsługa połączeń telefonicznych, obsługa rezerwacji online;

  • przygotowywanie okresowych zestawień, raportów i sprawozdań dotyczących funkcjonowania kliniki;

  • Przygotowywanie grafików pracowników;

  • Kontakt z dostawcami i przedstawicielami handlowymi;

  • Zakup materiałów biurowych, produktów dla gosci;

  • Budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek kliniki

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na recepcji, praca w branży medycznej, beauty lub hotelarskiej będzie atutem;

  • Miło widziana znajomość języka angielskiego;

  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne;

  • Znajomość programów MS Office;

  • Skrupulatność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • atrakcyjny system motywacyjny;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • stabilną pracę w nowoczesnej klinice w centrum Warszawy;

  • 30% zniżki na usługi kliniki dla Twoich przyjaciół i rodziny;

  • Karta Multisport;

  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

Jesteśmy przekonani, że nasz zespół to miejsce, w którym będziesz mógł rozwijać swój potencjał i przyczynić się do dobrobytu naszych pacjentów. Dołącz do nas już dziś i pomóż nam osiągnąć wspólne cele!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 901672499