2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Fabryczna
Frelin
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. posprzedażowej obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Frelin Sp. z o.o. właściciel takich marek jak Frugal, electofun, funbike, funscooter zatrudni do centrali we Wrocławiu ul. Graniczna 8a (teren parku ProLogis), ambitną osobę z wysoką motywacją i chęcią do pracy w zgranym, młodym zespole na stanowisku: Specjalista / Specjalistka ds. posprzedażowej obsługi klienta

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i analizowanie zgłoszeń reklamacyjnych.

  • Obsługa klienta – kontakt telefoniczny i mailowy.

  • Udzielanie pomocy technicznej klientom w rozwiązywaniu problemów z produktami lub usługami.

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami.

  • Dbałość o wysoki poziom satysfakcji klienta.

  • Przeprowadzanie ankiet i badań satysfakcji klienta.

  • Współpraca operacyjna z dostawcami.

  • Współpraca z siecią sklepów własnych i działem e-commerce.

  • Wdrażanie usprawnień procesów obsługi klienta w celu zwiększenia ich efektywności i jakości.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze reklamacji lub w dziale obsługi klienta.

  • Doświadczenie w pracy z systemami (SAP, COMARCH, Reklamator, inne).

  • Umiejętność komunikacji i rozwiązywania problemów z klientami.

  • Wysoka samodzielność i inicjatywa.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość branży rowerowej lub/i e-mobility będzie istotnym atutem.

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie uzależnione od osiągnięć i jakości pracy.

  • Prywatną opiekę medyczną z bogatym pakietem w LUXMED.

  • Pracę w zespole z dużą pasją w e-mobilności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

  • Dostęp do bezpłatnej wypożyczalni rowerów elektrycznych, wspierającą aktywny tryb życia naszych pracowników.

Aplikację wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać przez formularz.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 911277878