2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Kujawsko-pomorskie
  6. Marketing - Toruń
Dodane 13 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. PR i marketingu

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

O nas

  • Jesteśmy ambitną firmą, która od 2006 roku nieprzerwanie rozwija się i zwiększa swój udział w branży numizmatycznej. Zajmujemy się kupnem i sprzedażą monet oraz innych przedmiotów z nimi związanych. Bierzemy udział w targach branżowych w Europie i USA. Kilka razy do roku organizujemy profesjonalne aukcje o ogólnoświatowym zasięgu. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Narodowego Banku Polskiego. Obecnie prowadzimy dwa niezależne oddziały (w Poznaniu i Toruniu). Szukamy kogoś, kto z zaangażowaniem wesprze nas w pracy i dalszym rozwoju.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej marki.

  • Kompleksowe zarządzanie działaniami promocyjnymi w oparciu o opracowaną strategię.

  • Przeprowadzenie procesu rebrandingu.

  • Budowanie i podtrzymywanie wizerunku marki premium.

  • Monitorowanie wizerunku marki.

  • Tworzenie lub zlecanie przygotowania materiałów reklamowych i promocyjnych.

  • Analiza i monitorowanie działań konkurencji.

  • Planowanie i koordynacja działań promocyjnych i wizerunkowych online&offline.

  • Raportowanie i analiza efektywności działań marketingowych.

  • Kontakt z mediami/portalami numizmatycznymi.

  • Dbanie o wysoką jakość materiałów marketingowych i promocyjnych oraz zgodność z wytycznymi marki.

Nasze wymagania

  • Minimum 3/4 lata udokumentowanego doświadczenia - portfolio/case study.

  • Chęć zaznajomienia i wdrożenia się w branżę numizmatyczną oraz branżę związaną z handlem złotem inwestycyjnym.

  • Dobra znajomość narzędzi i strategii marketingowych.

  • Znajomość technik budowania wizerunku marki i umiejętność wykorzystania ich w praktyce.

  • Znajomość obsługi paneli administracyjnych Facebook, Instagram, LinkedIn i Youtube.

  • Potrafisz analizować rynek i konkurencję.

  • Posiadasz „lekkie pióro” i umiejętność tworzenia zarówno treści marketingowych, jak i tekstów formalnych.

  • Praca nad kilkoma projektami równocześnie - wielozadaniowość.

  • Sprawne działanie pod presją czasu.

  • Działasz z determinacją w dążeniu do osiągnięcia celów.

  • Jesteś osobą samodzielną i dobrze zorganizowaną - sam ustalasz kierunek działań i konsekwentnie je realizujesz.

  • Wykazujesz się kreatywnością i myśleniem "out of the box”.

  • Nie są Ci straszne działania organiczne i nieorganiczne.

  • Potrafisz jasno wyjaśnić swoje działania.

To oferujemy

  • Pracę od pon. do pt. w godzinach od 9 do 17 na starówce w Toruniu lub w centrum Poznania (obecnie na Wildzie, ale jesteśmy w trakcie przenosin w okolice Kaponiery).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

  • Wsparcie merytoryczne.

  • Odpowiednie narzędzia do pracy.

  • Ciekawą pracę, w której nigdy nie ma nudy ale jednocześnie panuje swobodna atmosfera. Chcemy tworzyć zgrany zespół lubiących i wspierających się nawzajem osób.

  • Uwielbiamy zwierzęta, więc jeśli masz psa, możesz przychodzić z nim do pracy.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Dokładna lokalizacja
Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 918027262