2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Kujawsko-pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Bydgoszcz
Dodane Dzisiaj o 08:16

Specjalista/Specjalistka ds. sprzedaży

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Hej, tu Sempire!

Jesteśmy ekspertami od marketingu online. Praca u nas to czysta sztuka! Współpracujemy z lokalnymi firmami i znanymi markami, jak 99rent, Anią Kruk aniakruk.pl. Mamy na koncie ponad 1000 projektów!

Nasza ekipa liczy około 50 osób i wszyscy jesteśmy na „Ty". Szukamy teraz ludzi do naszego zespołu sprzedaży, którzy są ambitni i mają ochotę się rozwijać!. Może to właśnie Ty pomożesz nam sprzedawać rozwiązania tym, którzy ich potrzebują!

Czujesz, że w obecnej pracy nic się nie dzieje? Nie wierzysz w to, co sprzedajesz? Może potrzebujesz trochę świeżości i nowych możliwości, żeby rozwinąć swoje pomysły? W Sempire nie ma barier! Tutaj możesz się wykazać swoimi umiejętnościami, negocjować i sprzedawać usługi, na które jest obecnie największy popyt.

Twoje codzienne zadania:

  • sprzedaż usług SEO/SEM;

  • prospecting – Ty decydujesz, z kim chcesz nawiązać kontakt i współpracę, niczego Ci nie narzucamy;

  • nawiązywanie relacji z potencjalnym klientem, głównie przez telefon i wideokonferencje;

  • badanie potrzeb i opracowywanie strategii reklamowych;

  • praca na autorskim, nowoczesnym i nieustannie rozwijającym się systemie CRM, który ułatwia zarządzanie sprzedażą;

  • nauka zagadnień związanych z branżą marketingu internetowego, szlifowanie umiejętności sprzedażowych.

Jeśli:

  • posiadasz proaktywne nastawienie sprzedażowe, chęć osiągania jak najlepszych wyników sprzedażowych (i motywują Cię rosnące słupki sprzedażowe)

  • cechują Cię doskonałe umiejętności komunikacyjne, ustalania priorytetów zadań, samoorganizacji pracy i rozwiązywania napotkanych problemów;

  • masz wyjątkową energię, która będzie powodowała, że staniesz się ulubieńcem klientów

  • zapał i ogromna chęć do realizowania postawionych celów sprzedażowych to Twoje drugie imię

  • masz motywację! Zdobywasz zaufanie i zainteresowanie klienta przez telefon, email, czy czat

  • posiadasz „osobowość handlowca” – dlatego to właśnie Ciebie mamy zatrudnić!

  • lubisz innych ludzi ;) — nawiązywanie kontaktu i rozmowy typu „small talk” są dla Ciebie naturalne

  • mieszkasz w Bydgoszczy lub okolicach (lub Toruniu) i możesz pracować z biura i/lub hybrydowo

 ... to jesteś dla nas idealnym Kandydatem!

Mile widziane (to będzie dużym plusem):

  • doświadczenie w sprzedaży usług marketingu internetowego

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży

A co otrzymasz od nas?

  • Umowę o pracę (już na okresie próbnym)

  • Pełen pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych

  • Wsparcie merytoryczne od doświadczonych handlowców, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • System kafeteryjny (m.in.: kartę Multisport, bilety do kina, vouchery, zniżki do sklepów)

  • Bezpłatny dostęp do nauki języka angielskiego w aplikacji eTutor

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach realizowanych nie tylko w Sempire, ale także w Shoper S.A, jak ShoperUp, czyli program rozwoju kompetencji wewnątrz organizacji

  • Opiekę medyczną Luxmed

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość pracy w biurze w samym centrum Bydgoszczy

  • Transfer wiedzy dot. e-commerce od ekipy Shopera, czyli lidera tej branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego w całej Grupie Shoper S.A.

  • Raz w miesiącu pizzę dla wszystkich ;) A dwa razy w miesiącu masaż w trakcie pracy :)

Dlaczego warto?

  • Bo nasz system prowizyjny nie ma sufitu!

  • Bo rozwiniesz mnóstwo swoich kompetencji – sprzedażowych, biznesowych, marketingowych

  • Bo biznes przenosi się do internetu

  • Bo będziesz współpracować ze świetnymi ludźmi, którzy są doświadczonymi handlowcami

  • Bo sprzedajemy, doradzając klientom jak zwiększyć sprzedaż i rozwinąć ich biznes

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 917410281