2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zielona Góra
CAPIRA Sp. z o.o. Sp. k.
Dodane 02 maja 2024

Specjalista/ specjalistka ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

4 600 - 6 350 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Capira creative product to rodzinna firma o międzynarodowym zasięgu, która produkuje papierowe gadżety reklamowe. Drukujemy brandowane produkty biurowe wspierające kampanie marketingowe międzynarodowych koncernów.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy otwartej, dobrze zorganizowanej osoby, która swoją obecnością wzmocni nasz zgrany zespół.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój rynków i bazy klientów firmy - aktywna i codzienna praca z telefonem (rozmowy z kontrahentami),

  • Sprzedaż produktów firmy - produkty poligraficzne (papierowe gadżety, opakowania), artykuły piśmiennicze, perfumy do pomieszczeń (dyfuzory powietrza)

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji z istniejącymi

  • Obsługa klienta sprzedażowa i posprzedażowa (dopasowanie oferty do potrzeb klienta, kalkulacje, negocjacje, obsługa zamówień)

  • Aktywne pozyskiwanie zamówień dla firmy - odpowiedzialność za wyniki powierzonego regionu

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych i aktywności handlowych (telefony, spotkania z klientami również on-line, ofertowanie, sprzedaż strategicznych produktów firmy)

  • Codzienne raportowanie wyników pracy w firmowym systemie CRM

  • Udział w targach branżowych oraz spotkaniach z klientami (min. 2 imprezy targowe w roku, wyjazdy zaplanowane - ok. 3 - 4 dni)

  • Efektywne zarządzanie własnym czasem pracy;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży do klientów B2B (min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży - warunek konieczny)

  • Zaangażowanie i chęć osiągania wysokich wyników

  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zdolności do ustalania priorytetów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom min. B2 (rozmowy telefoniczne, negocjacje z klientami, korespondencja mailowa)

  • Znajomość język polskiego jest wymagana

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży poligraficznej/ branży upominków reklamowych

  • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem (niemiecki, włoski, hiszpański, francuski)

  • Wykształcenie min. średnie

  • Spora dawka energii odpowiednia do dynamiki branży reklamowej

  • Umiejętność wyciągania wniosków, elastyczność w pracy

 To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się rodzinnej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy podwyższone o pakiet prowizyjny zależny od wyników sprzedaży

  • Szkolenia podnoszące kompetencje

  • Zaplecze techniczne, takie jak: telefon komórkowy, laptop

  • Możliwość skorzystania z programu MultiSport

  • Możliwość pracy zdalnej w wybrane dni miesiąca

  • Elastyczny czas pracy (7:30 – 17:30)

  • Owoce w każdy wtorek

  • Świeżo mielona kawa, herbata

  • Parking dla pracowników – również dla jednośladów (wspieramy!)

  • Świętowanie urodzin czyli dodatkowa porcja uśmiechu, ciastka i kawy nikomu jeszcze nie zaszkodziła

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ważne jest dla nas, abyś określił poziom swojej znajomości poszczególnych języków w systemie CEFR (A1 – C2).

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 729868584