2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Jeżyce
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: Nie

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów z branży DIY,

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród nowych i obecnych klientów

  • Obsługa powierzonych klientów,

  • Szukanie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta,

  • Monitorowanie działań konkurencji,

  • Realizacja planu sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w kontaktach z klientami, pozyskiwania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych, znajomość branży DIY będzie dodatkowym atutem,

  • Komunikatywności i zdolności prowadzenia negocjacji,

  • Dyspozycyjności,

  • Posiadania prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,

  • Pracę w dobrej atmosferze, zgrany zespół,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 852762631