2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Katowice
  6. Inżynieria - Piotrowice-Ochojec
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. techniczno-handlowych

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Polna Engineering poszukuję specjalisty/ki ds. techniczno-handlowych

W zakres obowiązków pracownika będzie wchodzić:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów.

  • Weryfikacja zapytań ofertowych pod względem technicznym,

  • Opracowywanie ofert techniczno-handlowych,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz zawieranie umów,

  • Dbanie o relację z klientami,

Wymagania wobec kandydata na stanowisko:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (automatyka, elektro-mechanika, elektryka, energetyka, elektronika, informatyka),

  • Umiejętność logicznego i analitycznego rozwiązywania powierzonych zadań,

  • Umiejętność czytania schematów technologicznych i elektrycznych,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej, sumienność i zaangażowanie,

  • Komunikatywność,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu office.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski,

  • Mile widziane uprawnienia SEP,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dodatki jak wczasy pod gruszą, premie świąteczne

  • Dodatkowo płatne nadgodziny i soboty

  • Ubezpieczenie grupowe

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 910492978