2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warszawa
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Ochota
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. ubezpieczeń, etat

Wynagrodzenie

4 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy zainteresowani osobami ze ze znajomością kalkulatorów TU i minimum rocznym doświadczeniem pracy w ubezpieczeniach. Proszę nie przesyłać CV jeśli poniższe wymagania nie są spełnione.

Wymagania: Znajomość kalkulatorów Towarzystw Ubezpieczeniowych, roczne doświadczenie w wystawianiu polis na rzecz różnych towarzystw (komunikacja, majątek), zdolność szybkiego przyswajania wiedzy, miła aparycja - optymizm, licencja PUNU, KNUIFE - mile widziana, wykształcenie minimum średnie. Niekaralność, obywatelstwo polskie.

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracownika do obsługi klienta w biurze ubezpieczeń na stanowisko specjalisty ds. ubezpieczeń. W zakresie obowiązków min. wystawianie polis na rzecz różnych Towarzystw. Praca na terenie Ochoty i Włoch w Warszawie w godz. 10.00 - 18.00. Zapewniamy: Dobre warunki finansowe, szeroki zakres szkoleń, możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz miłą atmosferę. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres mailowy.

Firma istnieje na rynku od 1998 roku. Naszą specjalizacją jest branża ubezpieczeniowa. Współpracujemy z sukcesem z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi dzięki czemu nasi klienci są usatysfakcjonowani i przywiązani do naszej firmy. Cechuje nas rzetelność, uczciwość oraz duże doświadczenie. W naszych biurach panuje miła, rodzinna atmosfera, co cenią sobie nasi pracownicy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 334127522