2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Tester
  5. Tester - Zachodniopomorskie
  6. Tester - Koszalin
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. wdrożeń

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac wdrożeniowych u klienta.

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi aplikacji.

  • Udzielanie pomocy online użytkownikom.

  • Przedstawianie Project Managerowi potrzeb zgłaszanych przez użytkowników w zakresie modyfikacji i rozbudowy aplikacji.

  • Testowanie poprawności działania nowych wersji aplikacji.

  • Analiza informacji wpływających od użytkowników, w celu wyjaśnienia zgłaszanych nieprawidłowości w działaniu aplikacji.

  • Współpraca z autorami aplikacji zmierzająca do usunięcia błędów oraz modyfikacji i rozbudowy aplikacji.

  • Terminowe i prawidłowe realizowanie powierzonych obowiązków.

  • Właściwa jakość i poziom wykonywanych prac.

  • Prawidłowe zabezpieczenie powierzonego sprzętu i oprogramowania.

  • Prawidłowe i terminowe prowadzenie wszelkich wymaganych zapisów i dokumentacji związanej z powierzonymi obowiązkami.

  • Przestrzeganie tajemnicy państwowej i służbowej.

Dbanie o dobry wizerunek ZETO Koszalin. W szczególności wystrzeganie się wszelkich działań niezgodnych z prawem oraz mogących niszczyć wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • obsługa komputera

  • zdolność analitycznego myślenia

  • doświadczenie w relacjach z klientami

  • umiejętność dokonywania analizy potrzeb klienta

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność w działaniu

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • podstawowa znajomość baz danych i aplikacji bazodanowych

  • znajomość zagadnień związanych z obsługą podatków i opłat lokalnych w jednostkach samorządu terytorialnego

  • duża motywacja do pracy i zaangażowanie

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o UoP

  • specjalistyczne szkolenia

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 914656070