2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Lubuskie
  6. Zakupy - Zielona Góra
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. zakupów

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

NOWIMA jest firmą montażową specjalizującą się w realizacji projektów z branży elektrycznej, budowlanej oraz metalurgicznej. Od 5 lat z sukcesem wykonujemy różnorodne projekty inżynieryjne w całej Europie (m.in. w Polsce, Niemczech, Belgii, Holandii, Włoszech, Szwecji i Francji).

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. zakupów

Twój zakres obowiązków:

  • Sporządzanie zapytań ofertowych, pozyskiwanie i porównanie ofert,

  • Współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,

  • Kontrola realizacji zamówień (weryfikacja dostaw i rozliczeń, audyty dostawców),

  • Poszukiwanie nowych dostawców/produktów, utrzymywanie kontaktów i doskonalenie relacji z kontrahentami.

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,

  • Znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B,

  • Biegła znajomość pakietu obsługi komputera, w tym program MS Excel, Google Sheets,

Oferujemy:

  • Praca stacjonarna w biurze Zielona Góra,

  • Umowę o pracę,

  • Odpowiednie narzędzia do pracy (laptop i telefon),

  • Program poleceń (zyskaj od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika),

  • Dofinansowanie do karty Multisport i Multilife.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV z danymi kontaktowymi i poniższą klauzulą przez formularz kontaktowy: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 912380164