2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Opole
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. zakupów w branży spożywczej

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby, która wesprze Dział Handlowy na stanowisku Specjalisty ds. Zakupów w prężnie rozwijającej się sieci sklepów spożywczych, działającej na terenie woj. opolskiego od 2014 roku. Sieć sklepów oferuje szeroki wybór wędlin, serów, pieczywa, dań gotowych, napojów, świeżych owoców i warzyw, a także żywności ekologicznej. W ofercie sieci sklepów znajdują się produkty regionalnych producentów i dostawców.

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie analizy rynku spożywczego w celu identyfikacji nowych dostawców i produktów.

  • Negocjowanie warunków umów zakupowych z dostawcami spożywczymi.

  • Zarządzanie procesem zamawiania towarów oraz monitorowanie stanów magazynowych.

  • Opracowywanie strategii zakupowych z uwzględnieniem aktualnych trendów i preferencji klientów.

  • Współpraca z zespołem handlowym w celu optymalizacji oferty produktowej.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. zakupów, handlowca, kierownika sklepu, przedstawiciela handlowego preferowane w branży spożywczej - warunek konieczny.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym Excel na poziomie min. podstawowym - warunek konieczny.

  • Znajomość rynku spożywczego oraz aktualnych trendów konsumenckich.

  • Umiejętności negocjacyjne, organizacyjne oraz analityczne.

  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów do analizy danych.

  • Mile widziana znajomość programu PC Market.

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej sieci sklepów spożywczych.

  • Praca w trybie jednozmianowym w godz. 6-14 lub 7-15.

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w projektach związanych z rozbudową oferty produktowej.

  • Szkolenia.

  • Pakiet opieki medycznej.

Informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 912925358