2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Wola
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka Social Media

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Otwórz nowe drzwi do kariery jako Specjalista / Specjalistka Social Media w ML POWER - bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży Odnawialnych Źródeł Energii!

Od 2020 roku działamy w dziedzinie energii słonecznej, a nasz wzrost docenił magazyn Forbes, który uznał nas za jedną z najlepiej rokujących firm OZE na rok 2024. ML Power to miejsce, gdzie będziesz mógł/mogła realizować swoje pomysły i realnie wpływać na rozwój organizacji!

Zakres zadań:

  • Tworzenie treści na kanały społecznościowe;

  • Opracowywanie strategii;

  • Projektowanie grafik;

  • Projektowanie feedu;

  • Przygotowywanie treści;

  • Tworzenie rolek;

  • Obsługa poszczególnych kanałów w social mediach;

Oczekiwania:

  • Wcześniejsze oświadczenie w zarządzaniu mediami społecznościowymi;

  • Umiejętność kreowania zróżnicowanych treści, w tym grafik, postów oraz rolek;

  • Zdolność do opracowywania skutecznych strategii marketingowych;

  • Kreatywność w projektowaniu grafik i feedu, zgodnie z aktualnymi trendami;

  • Samodzielność w działaniu;

  • Posiadane portfolio projektów.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie;

  • Wynagrodzenie w wysokości: 4700 - 5500 brutto na umowie zlecenie lub 5000 - 5700 netto na umowie B2B;

  • Hybrydowy model pracy (3 dni w biurze w Konstancinie-Jeziornie, a 2 dni w domu);

  • Możliwość realnego wpływu na rozwój organizacji.

Aplikuj już teraz i rozpocznij przygodę z ML Power!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 913940080