2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Rembertów
Dodane 08 maja 2024

Specjalista sprzedaży Amazon Ebay Allegro

Wynagrodzenie

4 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Rembertów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Opis

OPIS

Firma Metler.pl lider w sprzedaży e-commerce, dystrybutor takich marek jak Philips Automotive, Osram, Vileda, Castrol, Rayovac, Unilever i wiele innych, poszukuje osob do samodzielnej obsługi amazon , ebay, allegro.

Miejsce pracy Warszawa ulica Chełmżynska 253a ( hala Panattoni ) wejscie nr 17-18

Opis stanowiska:

  • kompleksowe zarządzanie sprzedażą i kontem na platformie Amazon w modelu FBA i modelu sprzedaży z magazynu własnego

  • wprowadzanie nowych produktów

  • kontakt z obsługą Amazona

  • kontrola cen i i dopasowywanie do konkurencji

Wymagania:

  • doświadczenia w wystawianiu i zarządzaniu aukcjami Amazon od strony sprzedającego

  • znajomość obsługi kont Amazon

  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku i doświadczeniu w sektorze e-commerce

  • motywacyjny system wynagrodzenia podstawa i premia od sprzedazy

  • elastyczny system pracy i szeroki zakres swobody działania

  • miłą i serdeczną atmosferę

CV prosimy wysyłać na adres monika.kp małpka o2.pl, -(w inny sposób nie da się wpisac maila system blokuje), w razie pytań proszę dzwonić 60*****63

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Rembertów
ID: 767306485