2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Puławy
Anna
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista Sprzedaży Liberty Poland S.A

Lokalizacja

Puławy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Chcesz rozpocząć swoją karierę w branży telekomunikacyjnej?

Posiadasz już doświadczenie w obsłudze Klienta i szukasz miejsca, w którym wypracujesz wyższe premie?

Dobrze trafiłeś, w obu przypadkach czekamy właśnie na Ciebie!

Osobom bez doświadczenia możemy zaproponować stanowisko Młodszego Specjalisty.

Otrzymasz wsparcie i szkolenia rozwojowe - zależy nam na Twoim sukcesie, bo to również nasz sukces!

Oferujemy pracę dla jednego z najlepszych operatorów sieci komórkowej w Polsce – Plusa.

Ty rządzisz!

Twój zakres obowiązków:

·       Profesjonalna obsługa Klientów Plusa i Polsat Box w nowoczesnym Punkcie Sprzedaży

·       Aktywna sprzedaż oraz promowanie pełnej gamy produktów oferowanych Klientom w Punkcie Sprzedaży

·       Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych (jakościowych i ilościowych)

·       Dbałość o najwyższy poziom obsługi Klienta w oparciu o obowiązujące standardy

·       Aktywny kontakt telefoniczny z Klientami posiadającymi nasze usługi

·       Bieżące aktualizowanie i poszerzanie wiedzy oraz umiejętności

·       Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie i wizerunek salonu

Dołącz do nas, jeśli:

·       Masz minimum średnie wykształcenie

·       Posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży usług (w przypadku braku doświadczenia istnieje możliwość zaproponowania stanowiska Młodszego Specjalisty)

·       Angażujesz się w realizację celów i pragniesz osiągnąć sukces

·       Wychodzisz z inicjatywą i chętnie współpracujesz w zespole

·       Lubisz pracę z Klientami i chcesz im oferować kompleksowe rozwiązania

·       Chcesz rozwijać się w sprzedaży i mieć realny wpływ na swoją pracę oraz jej wynik

·       Chętnie uczysz się nowych rzeczy i elastycznie dostosowujesz się do sytuacji

Dodatkowym atutem będzie:

·       Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

To oferujemy

·       Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w salonie własnym Plusa i Polsat Box

·       Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od wyników

·       Udział w licznych konkursach sprzedażowych

·       Zaplanowana ścieżka wdrożenia oraz wsparcie przełożonych

·       Bogaty pakiet szkoleń wprowadzających i rozwojowych

·       Przyjazną atmosferę pracy w pełnym energii zespole

·       Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

·       Szeroki pakiet benefitów

Benefity:

·       Prywatna opieka medyczna,

·       Ubezpieczenie na życie,

·       Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną,

·       Zniżki na firmowe produkty i usługi

·       Inicjatywy dobroczynne

·       Szkolenia specjalistyczne

·       Premia za realizację celów

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Puławy,

Lubelskie

Lubelskie, Puławy
ID: 912176362