2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 16 maja 2024

Specjalista / Starszy Specjalista w Biurze Prawnym

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1. Prowadzenie ewidencji i dystrybucja korespondencji wpływającej i wychodzącej z Biura zgodnie z wewnętrznymi przepisami kancelaryjnymi;

2. Pomoc w przygotowywaniu raportów, analiz, prezentacji.

3. Monitorowanie terminów.

4. Skanowanie i kserowanie dokumentacji oraz przygotowanie dokumentów do wysyłki;

5. Zamieszczanie skanów dokumentacji w zasobach sieciowych;

6. Archiwizacja, układanie teczek i segregatorów w szafach zgodnie z przyjętym systemem;

7. Wpisywanie danych do rejestrów i zestawień;

8. Obsługa urządzeń biurowych na potrzeby Biura Prawnego;

9. Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura, dbanie o porządek, zaopatrzenie w materiały biurowe.

10. Kontakt z komórkami Agencji oraz z zewnętrznymi interesariuszami (Sądy, prokuratury, komornicy)

11. Obsługa rekomendacji finansowych związanych z działalnością Biura (zaliczki, opłaty od pełnomocnictw, opłaty sadowe itp.)

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe;

• Co najmniej roczne doświadczenie w pracach biurowych, administracyjnych w instytucji, kancelarii, podmiocie prawnym;

• Praktyczne umiejętności w zakresie obsługi administracyjnej i procesu archiwizacji dokumentów;

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

• Dobra znajomość MS Office, zwłaszcza programu Excel;

• Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, sumienność

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej;

- Możliwość posiadania karty Multisport;

- Możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej;

- Zdobycie doświadczenia w pracy w administracji publicznej;

- Dostęp do szkoleń specjalistycznych;

- Pracę w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy;

- Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Dołącz do swojej aplikacji następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 908880160