2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sokołów Podlaski
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista telemarketer ds. sprzedaży ofert T-Mobile

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sokołów Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Autoryzowany Agent T-Mobile Polska S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

Sprzedawca - Konsultant telemarketer ds. Obsługi Klienta Sieci T-Mobile

Miejsce pracy : siedziba firmy Sokołów Podlaski

Wymagania:

  • tylko z doświadczeniem w obsłudze Klienta przez słuchawkę

- wykształcenie min. średnie,

- obsługa komputera (MS Office, Internet),

- komunikatywność, otwartość, kreatywność, dyspozycyjność,

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

- pozytywne nastawienie.

Zakres obowiązków:

- sprzedaż produktów i usług sieci komórkowej,

- podpisywanie Umów o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych,

- doradztwo w zakresie produktów i usług sieci komórkowej,

- kompleksowa obsługa Klientów.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- profesjonalne szkolenia sprzedażowe

- motywujący system premiowy

- konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

- atrakcyjne oferty pracownicze na usługi T-Mobile

CV proszę składać przez kontakt z ogłoszeniodawcą na stronie.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę l zawartych w niniejszym cv dla potrzeb procesu rekrutacji.”

Lokalizacja

Sokołów Podlaski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów Podlaski
ID: 658704170