2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Łódzkie
  6. Zarządzanie produkcją - Wieluń
WIELTON
Dodane 01 maja 2024

Specjalista/-tka ds. ciągłego doskonalenia

Lokalizacja

Wieluń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wielton S.A. jest największym w Polsce producentem naczep, przyczep oraz zabudów na samochody ciężarowe, znajduje się też w czołówce branży w Europie i na świecie. Jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i działamy międzynarodowo, jako polska firma podbijając rynki zagraniczne. Obecnie w centrum produkcyjnym w Wieluniu pracuje blisko 2000 osób. Każdy z nas ma za sobą własną drogę: różnimy się wiekiem, poglądami i doświadczeniem. Ale sprowadziło nas tu wspólne marzenie, by pracować w stabilnej firmie, wśród kolegów, gdzie każdy lubi to, co robi.

Lubisz duże wyzwania i nie boisz się zarządzania zmianą? Chcesz pracować w firmie, której częścią strategii są inwestycje w badania i rozwój? Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Wieluń

Twoje zadania:

  • analiza istniejących procesów w firmie i identyfikacja obszarów do optymalizacji z zakresu Lean Manufacturing,

  • opracowywanie i wdrażanie nowych procesów oraz ulepszanie istniejących,

  • współpraca z różnymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłego doskonalenia operacyjnego,

  • raportowanie postępów oraz rekomendowanie rozwiązań optymalizacyjnych,

  • wdrażanie oraz rozwijanie standardów funkcjonujących w organizacji taki jak 5S, zarządzanie wizualne, struktura APU itp.,

  • organizacja szkoleń,

  • nadzór na systemem sugestii pracowniczych,

  • rozwijanie metodologii skutecznego rozwiązywania problemów.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, lub w trakcie nauki

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane w branży produkcyjnej,

  • znajomość narzędzi i metodologii Lean, Six Sigma będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność analizy danych i raportowania,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do pracy zespołowej,

  • motywacja do ciągłego doskonalenia i dążenie do osiągania celów,

  • kreatywność, siła przebicia,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Nasza oferta:

W Grupie Wielton dbamy o przyjazną kulturę i dobre warunki zatrudnienia. Doceniamy współpracę i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Naszym pracownikom zapewniamy m.in.:

  • codzienne wyzwania w dynamicznym środowisku produkcyjnym i szybki rozwój zawodowy,

  • możliwość pracy koncepcyjnej i projektowej, szansę wdrażania własnych rozwiązań,

  • ciekawe zadania i projekty, które wyprzedzają konkurencję,

  • szansę pracy w kontekście międzynarodowym,

  • pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny oraz sportowy Medicover, dofinansowanie studiów, dodatkowe ubezpieczenie.

Widzisz siebie na tym stanowisku? Wyślij CV, korzystając z przycisku "Aplikuj".

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Wielton S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wieluń,

Łódzkie

Łódzkie, Wieluń
ID: 909677298