2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Leszno
ALVO Medical Sp. z o.o.
Dodane 01 maja 2024

Specjalista/tka ds. Eksportu / Export Specialist

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Kim jesteśmy?

ALVO Medical dostarcza innowacyjne rozwiązania i produkty dla bloków operacyjnych, sal operacyjnych hybrydowych, oddziałów intensywnej terapii i innych oddziałów szpitalnych. Instalujemy sale operacyjne i produkujemy wyroby medyczne dla szpitali na całym świecie od 30 lat.

Podstawowe wartości

Nasze wartości koncentrują się na życiu ludzkim. Każdy wyrób wyprodukowany przez ALVO Medical odzwierciedla nasze dążenia do osiągnięcia lepszych wyników klinicznych. Modułowe, higieniczne i zintegrowane sale operacyjne ALVO Medical są bezpieczne i przyjazne dla użytkowników, pacjentów i środowiska naturalnego.

Główne zadania:

  • Rozwój sprzedaży, koordynowanie i realizowanie całokształtu procesów sprzedażowych w przydzielonym regionie

  • Budowanie sieci dystrybucyjnej na rynkach zagranicznych oraz dbałość o utrzymanie i rozwój relacji biznesowych ze swoimi klientami

  • Prowadzenie projektów na płaszczyźnie handlowej (aktywizacja sprzedaży wskazanego portfolio produktów)

  • Udział w targach branżowych i spotkaniach handlowych

  • Przygotowywanie dokumentacji wymaganej do rejestracji produktów na podległym rynku

  • Obsługa bieżących zamówień klientów, w tym koordynacja realizacji zamówień z innymi działami wewnątrz firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny), dodatkowym atutem będzie znajomość innego języka obcego (francuski, hiszpański)

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: handel zagraniczny, filologia, technologie medyczne, budownictwo)

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • Komunikatywność i umiejętności negocjacyjne

  • Dobra organizacja czasu pracy, skrupulatność, terminowość

  • Inicjatywa i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziana:

  • znajomość procedur eksportowych

  • znajomość systemu ERP, CRM

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w branży medycznej w środowisku międzynarodowym w Dziale Eksportu

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę, w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia

  • Wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone o premię kwartalną

  • Szansę na zdobycie nowych umiejętności – od Ciebie wiele zależy

  • Wewnętrzne wsparcie po stronie bezpośredniego przełożonego i zespołu HR w trakcie całego okresu zatrudnienia w naszej firmie

  • Akademia Trenera ALVO Medical – dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi (bezpłatne warsztaty rozwojowe)

  • Parking dla pracowników, organizujemy/wspieramy w organizacji wspólnych dojazdów do pracy w celu obniżenia kosztów

  • Program „Poleć pracę znajomemu w ALVO Medical” – polecasz i otrzymujesz bonus

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (premia świąteczna, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci lub inne formy spędzania czasu)

  • Pomoc finansową z zakładowej kasy zapomogowo-pożyczkowej

  • Możliwość przystąpienia do Grupowego Ubezpieczenia oraz opieki medycznej z szybką ścieżką rejestracji online

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych

Praca w Śmiglu, 20 km od Leszna

Klauzula RODO

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z procesem rekrutacyjnym powadzonym przez Administratora, czynnościami zmierzający do zatrudnienia mnie w przedsiębiorstwie Administratora oraz na ewentualnym dalszym etapie zatrudnienia.

Administratorem i odbiorcą moich danych osobowych jest:

ALVO Medical Sp. z o.o.  z siedzibą w Śmiglu (64-030), przy ul. Południowa 21A.

Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie następujących kategorii moich danych osobowych: imienia, nazwiska, daty urodzenia, numeru paszportu lub dowodu osobistego, numeru PESEL, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail.

Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w okresie niezbędnym dla prowadzenia procesu aktualnej rekrutacji oraz na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko u Administratora w okresie maksymalnie 1 roku od przekazania przeze mnie moich danych, zaś w przypadku zatrudnienia mnie u Administratora – dane te przetwarzane będą przez okres tego zatrudnienia lub inny okres wymagany przepisami prawa.

Zgodę niniejszą składam dobrowolnie i oświadczam, iż zostałem(am) poinformowany/a o przysługujących mi uprawnieniach, tj. prawie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, a także prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego odpowiedniego w tym zakresie organu.

Odbiorcą moich danych, poza samym Administratorem mogą zostać przekazane dostawcom systemów IT, firmom współpracującym oraz upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, na przykład: Sądy, Prokuratura, Policja.

Dodatkowo, przyjmuję do wiadomości, iż podanie Administratorowi wskazanych powyżej danych osobowych jest dobrowolne i nie stanowi prawnego obowiązku, lecz ich niepodanie skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia mojej aplikacji. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym.

Jestem świadomy(a), że niniejsza zgoda może być przeze mnie odwołana w każdym czasie poprzez pisemne oświadczenie, zaś wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie niniejszej zgody przed jej wycofaniem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 838876313