2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Świętokrzyskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kielce
Dodane 27 maja 2024

Specjalista/tka ds. rozwoju technicznego (premie, rozwój, benefity)

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

NSK - światowy lider w produkcji łożysk - poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: Specjalista/tka ds. rozwoju technicznego

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie oprzyrządowania i części do maszyn dla nowych wyrobów,

  • tworzenie warunków technicznych do modernizacji istniejącego parku maszynowego oraz budowy nowych maszyn,

  • zbieranie ofert i przygotowywanie wniosków inwestycyjnych, wdrażanie oraz nadzór nad realizacją projektów,

  • aktywny udział w działaniach poprawczych, raportowanie i wdrażanie udoskonaleń technologicznych,

  • współpraca z działami produkcyjnymi oraz wspierającymi w celu rozwiązywania bieżących problemów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne)

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz Auto CAD, Solid Edge oraz Solid Works,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole,

  • znajomość zagadnień TPM oraz doświadczenie w pracy w przemyśle produkcyjnym (preferowane).

Jeśli chcesz do nas dołączyć:

  • Prześlij swoje CV

  • Nie przegap terminu nadsyłania aplikacji

  • Odwiedź naszą stronę: (www.nskeurope.pl)

  • Aby dowiedzieć się więcej, na temat zaktualizowanej Polityki prywatności dla kandydatów do pracy w odwiedź stronę NSK Europe nskeurope.pl/odpowiedzialnosc-2221.htm#tab4444

Oferujemy:

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych - bonusy na święta i dofinansowanie do wypoczynku, wsparcie dla naszych pracowników w trudnych sytuacjach życiowych,

  • Rozwój zawodowy i szkolenia - finansujemy i umożliwiamy zdobywanie certyfikatów oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Premie - dodatkowe bonusy finansowe m.in. za osiągnięcie założonych wyników

  • Stabilizację - jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku, oferujemy pewność co do przyszłości

  • Ubezpieczenie Grupowe – z nami zadbasz o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny

  • Lean Management - efektywne metody zarządzania

  • Pracę dla najlepszych marek - budowanie relacji z profesjonalistami w branży

  • Dofinansowanie do posiłków – zregenerujesz siły i zjesz pyszny posiłek,

  • Karta sportowa - siłownia, joga, basen a może sztuki walki? Oferujemy możliwość aktywnego wypoczynku po pracy.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 919483510