2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w HR - Leszno
Dodane 04 maja 2024

Specjalista\tka ds Zapewnienia Zatrudnienia

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista/tka ds. Zapewnienia Zasobów

Lokalizacja: Pudliszki

Praca stacjonarna

 Twój zakres obowiązków obejmuje:

  • Nadzór nad ewidencją i rozliczeniem czasu pracy w systemie RCP (w tym nadgodziny, urlopy, dodatki)

  • Tworzenie raportów niezbędnych do naliczenia wynagrodzenia

  • Współpraca  z liderami w tematach  planowania tygodniowych harmonogramów pracy dla pracowników działu produkcji zgodnie z harmonogramem produkcji

  • Nadzór i organizacja szkoleń dotyczących uprawnień UDT pracowników działu produkcji, logistyki i utrzymania ruchu oraz innych wymaganych prawnie

  • Współpraca z firmą transportową w zakresie prowadzenia listy osób dojeżdżających w ramach pracowniczych dojazdów

  • Współpraca z Agencją Pracy Tymczasowej w zakresie rozliczania pracowników APT

Czego wymagamy od Ciebie?

  •  Wykształcenie minimum średnie– preferowanie wyższe (np.: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, administracja)

  • Umiejętność obsługi komputera oraz znajomość środowiska Microsoft (Excel, Word, Power point)

  • Umiejętność organizowania pracy własnej

  • Wysokie zdolności komunikacyjne

  • Znajomość Prawa pracy

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wysoki poziom samodzielności na zajmowanym stanowisku

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Pakiet benefitów

  • Szkolenia

  • System premiowy

Nie czekaj aplikuj! Zapraszamy !

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 914924601