2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Kamienna Góra
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista w dziale controllingu- praca w Wałbrzychu

Lokalizacja

Kamienna Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii.

Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami. Numer agencji zatrudnienia 17728.

W chwili obecnej na potrzeby naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. controllingu

Miejsce pracy: Wałbrzych

Symbol ref.: 2024/04/SC

Zakres zadań:

  • Kontrola i analiza poziomu kosztów

  • Udział w tworzeniu analiz finansowych na wewnętrzne potrzeby

  • przygotowywanie zestawień kosztowych

  • Udział w zamknięciu miesiąca

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe-preferowane: matematyka/ekonomia/ finanse i rachunkowość

  • Minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego- poziom minimum B1

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (projekt-gwarantowane zatrudnienie na min. rok z opcją przedłużenia współpracy)

  • Nagroda świąteczna

  • Dofinansowanie do firmowej kantyny

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na zdrowie i życie

  • Praca w elastycznych godzinach

Zapraszamy do aplikowania!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, wejdź na:

invenio.pl/grupa-invenio/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Spełniając obowiązek prawny w zakresie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest invenio QD sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Fabrycznej 2, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (dalej zwaną także jako „Administrator”).

Pełna treść obowiązku informacyjnego została zamieszczona pod adresem:

invenio.pl/wp-content/uploads/2022/10/INFORMACJA-W-PRZEDMIOCIE-OCHRONY-DANYCH-OSOBOWYCH-invenio-QD.pdf

Lokalizacja

Kamienna Góra,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kamienna Góra
ID: 908961585