2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bieńczyce
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista w dziale części i akcesoriów

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

INTER AUTO Autoryzowany Serwis samochodowy Skoda ,poszukuje osobę na stanowisko:

Specjalista w dziale części zamiennych i akcesoriów

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska :

  • doradztwo klientom w doborze części zamiennych

  • realizowanie zamówień Klientów

  • wystawianie dokumentów sprzedaży

  • inne wymagane zakresem obowiązki

Wymagania:

  • doświadczenie w doborze części zamiennych

  • znajomość zagadnień magazynowych

  • obsługa komputera oraz zagadnień związanych z portalem Allegro ( wystawiani części zamiennych)

  • umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz OLX.

Prosimy o przesyłanie CV z dołączoną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Inter Auto Sp. z o.o. Sp. K. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Administratorem Twoich danych osobowych jest InterAuto Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kocmyrzowskiej 1a adres e-mail: sekretariat(at)interauto.krakow.pl

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 909618030