2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Miejska Górka
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista w dziale serwisu pojazdów ciężarowych

Lokalizacja

Miejska Górka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy specjalisty w dziale serwisu pojazdów ciężarowych w siedzibie firmy Szalkowski w Miejskiej Górce.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie merytoryczne kierownika serwisu,

  • nadzór nad pracą mechaników,

  • zamawianie części zamiennych oraz nadzór nad stanami magazynowymi,

  • prowadzenie dokumentacji napraw w systemie,

  • organizowanie napraw samochodów poza granicami kraju,

  • doradztwo techniczne w zakresie napraw serwisowych,

  • nadzór nad jakością i czystością pojazdów opuszczających warsztat,

  • likwidacja szkód komunikacyjnych.

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia zawodowego w serwisie samochodów,

  • znajomość branży motoryzacyjnej,

  • prawo jazdy kat. B, kat. C mile widziana,

  • zorganizowany i samodzielny styl pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • stabilne wynagrodzenie,

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • możliwość zawarcia ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie aplikacji na e-mail: robert [małpa] szalkowski.com.pl

Lokalizacja

Miejska Górka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Miejska Górka
ID: 914133658