2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Dolnośląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Wrocław
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Stare Miasto
Dodane 07 kwietnia 2024

Specjalista w gabinet kosmetyczny

Wynagrodzenie

3 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Klinika Urody we Wrocławiu zatrudni osobę na stanowisko Specjalisty technologii sprzętowych

Wykonujemy zabiegi na profesjonalnym i nowoczesnym sprzęcie oraz wysokiej klasy kosmetykach.

Zakres obowiązków

  • Obsługa klienta

  • Przeprowadzanie zabiegów w zakresie kosmetycznym

  • Praca na urządzeniach

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy z klientami

  • Doświadczenie lub wykształcenie na kierunku kosmetologii lub medycyny mile widziane

  • Biegłość w posługiwaniu się językiem polskim na poziomie wysokim

  • Rzetelne i profesjonalne podejście do pracy;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dokładność i sumienność;

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym środowisku pracy

  • Szkolenia z zakresu zaawansowanych technologii (modelowanie ciała, depilacja laserowa, oczyszczanie twarzy)

  • Ciągły rozwój i szkolenia

  • Atrakcyjne zarobki

  • Rozpatrzymy różne systemy współpracy, które będą najbardziej odpowiednie dla obu stron

O nas

Nasza klinika znajduje się we Wrocławiu i posiada mały bardzo przyjazny zespół. Posiadamy najlepsze zaawansowane technologie w dziedzinie kosmetologii, na których przeprowadzimy szkolenie dla pracownika. Stały rozwój i dobre premie. Czekamy na Twoje CV

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 862717782