2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Wielkopolskie
  6. Kadry i płace - Ostrów Wielkopolski
Dodane 06 kwietnia 2024

Specjalista w zakresie kadr i płac

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca w Spółce Doradztwa Podatkowego " ULMEX" Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w doradztwie podatkowym oraz w kompleksowej obsłudze księgowej małych i średnich przedsiębiorstw. Na rynku funkcjonujemy od ponad 25 lat. Naszą motywacją jest proaktywne   i nowoczesne podejście do klienta, w której nie tracimy z zasięgu jego biznesowych celów.

Zapraszamy do współpracy

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski / Odolanów / Kalisz

Opis stanowiska:

    Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa,

    Przygotowanie oraz naliczanie wynagrodzeń i zasiłków dla różnych form zatrudnienia,

    Rozliczenie czasu pracy, administrowanie i rozliczanie urlopów i zwolnień lekarskich,

    Przygotowanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo- płacowych,

    Sporządzenie zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników,

    Sporządzanie deklaracji związanych z rozliczaniem wynagrodzeń, rozliczeń dla ZUS i US,

    PFRON, sprawozdań GUS,

    Prowadzenie kontroli ZUS, US, PIP,

    Prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji dot. przebiegu pracy.

Wymagania

•        doświadczenia na podobnym stanowisku,

•        bardzo dobra i praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów dot. ubezpieczeń    społecznych i kwestii podatkowych związanych z zatrudnieniem,

•        Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz dokładność,

•        Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane zadania,

•        komunikatywność, dobra organizacja pracy,

•        umiejętność planowania oraz umiętność wyznaczenia piorytetów,

•        zdolność analitycznego myślenia oraz umięjętność zarządzania czasem,

Oferujemy:

•    możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji,

•    możliwość pracy w spółce mającej ugruntowaną pozycję na rynku,

•    umowa o pracę,

•    atrakcyjne warunki zatrudnienia,

•    praca w miłej atmosferze w gronie specjalistów,

•    szkolenia,

•    pakiet benifitów,

•    fundusz socjalny,

•    wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umięjętności.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 900522852