2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Zachodniopomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Barlinek
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista w Zespole Rozwoju

Lokalizacja

Barlinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Specjalista w Zespole Rozwoju w GBSBanku

Zadania:

  • rozwój i dbałość o atrakcyjność oferty Banku,

  • przygotowywanie i aktualizowanie procedur i regulacji wewnętrznych dotyczących produktów będących w ofercie Banku,

  • tworzenie i optymalizacja treści na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych,

  • współudział w tworzeniu i koordynacja akcji promocyjnych oraz rozwiązań wspierających sprzedaż,

  • budowanie relacji z klientami poprzez działania marketingowe online,

  • współpraca z działem IT w zakresie wdrażania rozwiązań związanych z ofertą Banku.

 Od Kandydata oczekujemy:

  •  wykształcenia w kierunku ekonomicznym, mile widziane wyższe,

  • umiejętności prowadzenia trudnych rozmów, radzenia sobie w sytuacjach stresowych,

  • dobrej organizacji pracy własnej i umiejętność współpracy w zespole,

  • terminowości, sumienności i dokładności,

  • kreatywności i umiejętności pisania atrakcyjnych tekstów reklamowych,

  • gotowości do podnoszenia kwalifikacji,

  • nastawienia na osiąganie założonych celów,

  • znajomości obsługi komputera (w tym MS Office).

  Oferujemy:

  •  zatrudnienie na umowę o pracę w Banku z polskim kapitałem,

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i nabywanych doświadczeń,

  • system motywacyjny uzależniony od realizacji nałożonych zadań,

  • narzędzia: laptop, telefon komórkowy,

  • szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych i integracyjnych,

  • pakiet świadczeń socjalnych (świąteczne świadczenia pieniężne, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży itp.),

  • dofinansowanie do pakietu opieki medycznej,

  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • elastyczny czas pracy.

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 46 WE Dz. U UE L 119 z dnia 4 maja 2016 r. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu udziału w procesie rekrutacji przez Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku ul. Strzelecka 2, 74-320 Barlinek. Uprzejmie informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy oraz, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty. Pozostałym kandydatom bardzo dziękujemy za zainteresowanie.

Lokalizacja

Barlinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Barlinek
ID: 910377081