2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Ursynów
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista z obszaru kadr i płac i legalizacji

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma Abu Said Group Partner z siedzibą w Raszynie zajmująca się obsługą kierowców aplikacji Bolt, Uber, Freenow.

Zakres obowiązków:

Samodzielna pełna obsługi spraw kadrowych i płacowych firmy z wykorzystaniem systemu Enova w tym utrzymanie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej.

Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia procedury legalizacji zatrudnienia i pobytu cudzoziemców – warunek konieczny

Opracowanie i aktualizowanie wewnętrznych regulacji dotyczących obszaru personalnego, w tym regulaminów pracy, wytycznych i standardów, zapewniając ich zgodność z aktualnymi przepisami prawa.

Przygotowywanie, zarządzanie i aktualizowanie umów o pracę, aneksów, umów cywilnoprawnych oraz innych dokumentów związanych z zatrudnianiem i przebiegiem zatrudnienia.

Prowadzenie akt osobowych i zarządzanie danymi pracowniczymi.

Zarządzanie sprawami z zakresu medycyny pracy, organizacja i nadzór nad szkoleniami BHP.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych

Doświadczenie w pracy w obszarze samodzielnego naliczania wynagrodzeń

Znajomość systemów kadrowo-płacowych (Enova)  i Płatnika

Znajomość zasad i przepisów w zakresie legalizacji pobytu oraz zatrudniania cudzoziemców w Polsce

Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języków obcych takich jak: język rosyjski, ukraiński

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie

Praca stacjonarna okolice Warszawa Okęcie

Atrakcyjne wynagrodzenie

Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie kolegów

Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 909627277