2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zamość
Dodane 05 kwietnia 2024

specjalistę do spraw exportu zatrudni Stalprodukt-Zamość

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATEK I KANDYDATÓW

  • zaawansowanej znajomości języka angielskiego

  • predyspozycji sprzedażowych i zdolności negocjacyjnych,

  • komunikatywności i kultury osobistej,

  • dobrej organizacji pracy i samodzielności,

  • gotowości do wyjazdów służbowych również zagranicznych

ZAKRES ZADAŃ

  • Aktywne pozyskiwanie zagranicznych partnerów handlowych, utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z kontrahentami,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • monitorowanie rynku i analiza potrzeb klienta,

  • wsparcie bieżącej obsługi transakcji,

  • budowanie i promowanie wizerunku firmy oraz rozpoznawalności marki na rynkach zagranicznych poprzez udział w spotkaniach z klientami, uczestnictwo w targach, współtworzenie materiałów informacyjnych,

  • sporządzanie raportów na potrzeby działu oraz Zarządu.

OFEROWANE WARUNKI

  • pracy w zgranym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowy o pracę,

  • transparentnych warunków wynagrodzenia, motywacyjnego systemu wynagrodzeń, możliwości rozwoju

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 655637687